Connect
To Top

Сольний альбом і нова відеоробота від Максима Товкача

Молодий, перспективний співак, автор і композитор Максим Товкач приготував подарунок своїм прихильникам до Дня Закоханих.

Сьогодні відбулась прем’єра першого сольного альбому артиста «За тобою». Новий сольний альбом виключно про кохання і любов. Автором альбому, в який увійшли 11 пісень, став сам Максим.

«Кожна пісня, це маленька історія мого життя. Я маю надію, що кожен знайде в ньому свою власну пісню для душі» — ділиться артист.

Разом з прем’єрою альбому, співак презентував нову відеороботу на пісню «Люблю».

«Люблю» — це міні-фільм, знятий в жанрі сатири. Один із поглядів на молодіжні меми «очікування-реальність» в стилі 90-х.
«В кліпі відображена одна з історій нашого життя. Як часто з вами трапляються історії в таксі? В цьому відео в мене незвична роль балакучого таксиста, багато хто таких не любить, але поїздки в мене вийшли веселі і романтичні, дивіться самі» — розповідає Максим.

Головні ролі в кліпі зіграли співачка Аліна Палій та актриса Костромєєва Станіслава. Режисером відеороботи став Антон Шатохін, відомий своєю співпрацею з Олегом Винником, гуртом Антитіла, Ренатою Штіфель та багатьма іншими.

Кліп та альбом доступні на всіх стрімінгових платформах.

КЛИПЫ