Connect
To Top

Театр АКТОР запрошує на виставу «Дім Божевільних» 26.07

Вже за тиждень темпераментна італійська комедія з антрактом «Дім Божевільних» відбудеться в театрі «АКТОР» — сучасному театрі, де співіснують андеграундні та класичні, перевірені часом вистави від молодих та досвідчених режисерів.

Про що вистава «Дім Божевільних»

До свого племінника Чічілло, невдахи-студента медуніверситету, який заради гри в карти покинув навчання, приїздить мільйонер Феліче Шашамока з Роккасєка. Племіш для того, щоб розрахуватися з боргами вдається до брехні: своєму заможному дядечку він видає бажане за дійсне, що мовля, диплом лікаря — психіатра у нього в кишені, а в Неаполі він відкрив психіатричну лікарню і з успіхом лікує пацієнтів. Дядечко щедро фінансує свого родича. За лікарню Чічілло видає дешевий хостел в якому мешкають оригінальні персонажі: тричі контужений майор-пехотинець, невизнаний скрипаль, актор-аматор, мама-одиначка… І саме зараз настає час, коли небіж має продемонструвати свої успіхи та відзвітувати за надані дядьком дотації. І тут почалося..!

Дві години комедії характерів переконають вас в тому, що диваки посеред нас. І будьте обережні, бо можливо один із них — актор, що репетирує Отелло, сидить зараз поруч із вами!

Режисер В’ячеслав Жила

Феліче — Володимир Кокотунов
Чичілло — Ігор Качур, Ігор Чебан
Майор — Олексій Вертинський, Руслан Коваль
Міккеліно — Владислав Дмитрук
Рафаеле — Олександр Жила, Руслан Коваль
Амалія — Людмила Ардельян, Інна Мірошниченко
Розіна — Катерина Артеменко, Марія Рябошапка
Кончетта — Христина Синельник, Катерина Артеменко
Маргарита — Олена Олейнікова
Енріко — Петро Зузяк
Карло — Ігор Крикунов

Автор: Едуардо Скарпетта

Художник — Григорій Лоїк
Художник по костюмам — Марія Крутоголова

ДЕ: Театр Актор, . Київ, вул. Велика Житомирська 40
КОЛИ: Неділя, 26 липня, 19:00
Купити квитки на виставу «Дім Божевільних».

АФИША