Connect
To Top
Сollaborator

Mila Nitich презентувала спекотне відео “Nu”

Назва треку є символічною для співачки, адже французьке Nu (оголений) співзвучно з англійським New (новий). Це «оголена», тобто відверта, чесна, а головне нова Mila Nitich. Це потужний вокал та сексуальність в колаборації з модною музикою Андрія Ігнатченка (IKSIY Music), який співпрацює з топовими артистами: Казка, НеАнгели, І. Білик, Black Star, С. Михайлов, Т. Кароль та ін.

«Враховуючи, що ще десять років тому Mila Nitich довела, що в неї є голос і вона круто ним володіє, хотілося показати не лише його, а й нову її сторону. У цій пісні Mila передає почуття та емоції, розкриваючи техніку, філігранність свого голосу», – розповів Андрій.

Mila у свою чергу теж пишається співпрацею, яку можна назвати доленосною.

«Андрій запропонував послухати демку, вирішили спробувати заспівати. І відбулася магія. Після запису перша моя фраза була: Це співаю я? Андрій: Так, це співаєш ти! За півтори години народилася нова пісня, народилася нова Mila Nitich», – поділилася співачка. Після чотирьох років творчого пошуку, припинення тривалих робочих стосунків з продюсером Mila Nitich знайшла новий стиль для своєї музики, образ, нову команду.

«Я шукала формат в якому зможу побудувати робочі відносини в нашій команді і зрозуміла, що занадто довго була під продюсерським крилом і не хочу більше цього. Так, один в полі не воїн, але, маючи талановиту команду, уміючи всіх згуртувати, ми з задоволенням створюємо наш контент. Коли така кількість людей знає, що створює хороший, якісний продукт і вірить у тебе, це дуже дорогого вартує», – прокоментувала Mila.

Режисером відео “Nu” стала відома кліпмейкер Інна Грабар.

«Відео про жіночну, красиву, гарячу Мілу. Глибокий погляд, овал обличчя, чистий, ніжний портрет артиста без зайвих деталей. При створенні відео переслідували єдину мету — насолодитися її зовнішнім звучанням та новою піснею», – поділилася режисерка.

Mila Nitich у свою чергу теж захоплена співпрацею з талановитою Інною Грабар.

«Це була перша наша спільна робота. Спочатку кілька годин зйомок були досить напруженими, ми «притирались» одна до одної, але Інна мені допомогла. Це один з небагатьох кліпів у якому я собі подобаюсь, а це — найголовніше. Мені подобається атмосфера, яка панує в нашому відео, яку добре відчутно й видно. Є враження, що я знайшла свого режисера!» — висловилась співачка.

КОМЕНТУВАТИ

СЕЛЕБРІТІ