Connect
To Top
Сollaborator

DZIDZIO показав фільм ДЕ ГРОШІ у «Сінема-Сіті Вінниця»

Новий кінотеатр «Сінема-Сіті Вінниця» радо вітав зіркових гостей на світській події – показі нового фільму DZIDZIO “ДЕ ГРОШІ”.

Спеціальна подія відбулась у п’ятницю, 05 листопада 2021р., у кінотеатрі «Сінема-Сіті Вінниця» (що на 3-му поверсі ТРЦ “Мегамолл”, вулиця 600-річчя, 17-Е, місто Вінниця). До кінотеатру завітала творча група фільму “ДЕ ГРОШІ”. Це був перший урочистий захід у новенькому кінотеатрі, і був дуже вдалим, тому що в залі був майже аншлаг та тепла атмосфера.

Одразу почали з прямого ефіру на вінницькому радіо «Місто над Бугом» – це було пряме включення із фоэ кінотеатру. Ресторан NUMO заряджав гостей смачними стравами. А потім овації, квіти та подарунки – від фанатів.

Українськи зірки представили фільм, відповіли на всі питання глядачів та фанів, розіграли багато призів, сувенірів та навіть грошей!

Всі бажаючи отримали автографи та наробили фото і «селфі» на червоній доріжці із: DZIDZIO, відомим актором Віктором Андрієнко, з продюсеркою фільму Діаною Юраш та українським блогером Дімою Варваруком.

Поки кіно в прокаті встигніть подивитись на великому екрані та відчути якість сучасних технологій (зображення, звук, сервіс тощо).

Слідкуйте за подіями кінотеатру на офіційних сторінках мережі у соцмережах:
@cinemacity.ua – в instagram
@cinemaciti.ua – у facebook

КОМЕНТУВАТИ

СЕЛЕБРІТІ