Connect
To Top
Сollaborator

«Гуллівер повертається»: прем’єра відбудеться до дня Незалежності України

Перший повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається», виробництвом якого займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films, вийде на екрани 19 серпня 2021 року. Над проектом працювали кращі аніматори України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95».

До 30-річчя Незалежності України Студія «Квартал 95» випускає український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ – він вийде у прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.

Нагадаємо, що «Гуллівер повертається» був успішно представлений на Берлінале та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний до конкурсної програми Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.

премьеры кино 2021

Неймовірно пишаємося міжнародними успіхами анімації «Гуллівер повертається», яка доводить, що українська мультиплікація заслуговує бути визнаною у всьому світі та може змагатися навіть з голлівудськими релізами. Українські спеціалісти навчаються, розвиваються, прагнуть прославити свою країну та заслуговують зайняти гідне високе місце у світовій індустрії анімації.

Головних героїв у мультфільмі озвучили: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Нагадаємо, за сюжетом Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їхня країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Чекаємо на прем’єру вже 19 серпня у всіх кінотеатрах.

КОМЕНТУВАТИ

АФІША