Connect
To Top
Сollaborator

ПОЧУЙ – пісня-звернення від жінок до захисників України від Liubov Bulychova

Liubov Bulychova – українська співачка, композиторка та волонтерка, що робить все можливо, аби наблизити Україну до перемоги.  Пісня «Почуй» – дебютний сингл артистки, що був створений зі слів наших захисників. 

«Під час однієї з волонтерських місій на сході, хлопці розказали мені історію – виходячи на завдання, група позначається стрілкою на мапі. На виконання завдання та на повернення групи виділяється певний час. Якщо у заданий термін група не виходить на зв’язок, то це означає лише одне – втрата. Тоді стрілка стирається і відправляється нова група, а з ними на мапі зʼявляється нова стрілка. Такий здається маленький символ, але в ньому все – очікування, надія, життя. 

В той час, коли захисники на завданні, вони не мають звʼязку , не мають підтримки. І єдине, що їх гріє –  це тихе прослуховування записаних аудіо від близьких. Рідний голос, що дає надію, дає сили повернутись».

Пісня «Почуй» – це звернення від кожної дівчини до свого захисника, слова підтримки та втіхи, бажання відчути його тепло та бути поруч. Неможливо виразити словами всі почуття жінки, яка чекає на свого коханого з фронту. Коли не має зв’язку тижнями, коли хочеться зупинити час і вірити, щоб з ним нічого не трапилось і наодинці шепотіти “я поруч, а значить ти зможеш, ти сильний. Я вірю”. 

Зараз так багато долей розірвано внаслідок повномасштабного вторгнення.

“Почуй” – відображає почуття кожного, в ній кожен знайде щось своє. Але для кожної жінки найважливішим залишиться можливість чути коханий голос, щоб він, як те чуттєве світло, вело далі. 

ПОЧУЙ – Liubov Bulychova на YouTube:

КОМЕНТУВАТИ

МУЗИКА