Connect
To Top

Тімоті Шаламе знявся для Vogue

Тімоті Шаламе став першим чоловіком, чиє сольне фото опинилося на обкладинці британського Vogue. Актор з’явився у жовтневому номері, який було представлено сьогодні. Знімав його відомий модний фотограф Стівен Мейзел, а за стилізацію відповідав головний редактор видання Едвард Еннінфул. На фото Тімоті позує у шкіряних речах Gucci, Miu Miu, Rick Owens, Mugler.

В інтерв’ю для Vogue Шаламе розповів про підліткові мрії, славу і моду.

“Я розумію, що доросле життя може бути досить нудним, але життя артиста все ще може бути екстраординарним”,

— зазначив він.

Тімоті Шаламе

Потрапляння Шаламе на обкладинку головного модного журналу навряд чи викликає подив. Актор відомий своїм яскравим індивідуальним стилем та бажанням розсунути звичні межі чоловічого гардеробу. На червоних доріжках Тімоті регулярно кидає виклик дрес-коду, відмовляючись від класичних смокінгів на користь блискучих костюмів або навіть комбінезонів з відкритою спиною — у такому вбранні він з’явився на Венеціанському кінофестивалі цього року.

У 2018 році сольну обкладинку британського Vogue також отримував Зейн Малік, але тоді йшлося лише про цифрову обкладинці. Шаламе ж з’явиться у друкованому номері. Першим в історії чоловіком із сольною друкарською обкладинкою Vogue був Гаррі Стайлс — 2020 року він став героєм американського Vogue, причому знявся для нього у сукні.

 

КОММЕНТИРОВАТЬ

FASHION