Connect
To Top
Сollaborator

Wellboy випустив філософську відеороботу “Додому”

І студійний альбом “8 марабу”.

Популярний артист Wellboy випустив студійний альбом “8 марабу”. Одночасно з релізом дебютної платівки артист представив і філософську відеороботу «Додому».

Альбом складається із восьми композицій. Шість із яких нові, а дві пісні вже здобули широку популярність. Одна з них – легендарна пісня Гусі, яка, нарешті, повертається на цифрові майданчики. «Гусі» здійснили революцію у музичній індустрії нашої держави, вперше потрапивши як український сингл до Топ-100 Apple Music Ukraine за всю історію існування Apple Music в Україні. А також до платівки увійшла пісня «Стиль», яка ознаменувала трансформацію артиста.

Відеоробота «Додому» досить глибока. В основі поєднується кілька ідей: спіраль життя по якій рухаємося і туга за сімейним вогнищем, де формується людина. Також велику роль відведено у роботі жіночої енергії, жінкам, які завжди поруч. Бабуся, мама, жінка, сестра чи дочка, саме вони заряджають рухатися вперед і допомагають пройти нелегкий життєвий шлях.

Аист став символом альбому. Мені ця птиця до душі. Бо він приносить гарні новини та діточок, і я вірю, що Україна переродиться після війни і скоро запанує мирне небо,

– каже Wellboy.

 

 < /p>

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ