Connect
To Top
Сollaborator

Анна Трінчер зганьбилася на одному з українських шоу, відео

Співачка та акторка Анна Трінчер розказала, як зганьбилася на одному з українських шоу.

У проєкті “Я люблю Україну” дівчині поставили запитання стосовно дати святкування Дня Незалежності України, однак відповідь була неправильною.

“Коли мова йде про “змагання”, в мені вмикається відмінниця, яка просто критично не вміє програвати… У мене пітніють руки… Я переживаю. І через те, що дуже хочу виграти і не підвести команду, забуваю все”, – зазначила Анна.

 

Співачка вирішила не тримати емоції в собі і поділитися з підписниками

За словами Трінчер, вона боялася програти та хвилювалася, адже її знімають камери.

“Така ситуація може бути з кожною людиною, я така сама людина, як і ви. Я неідеальна. Під час того, як тебе знімають камери, коли ти дуже хвилюєшся за перемогу своєї команди і це ще й гра на час, всі відповіді просто вилітають із голови. Ти наче навіть забуваєш, як тебе звати”, – запевнила акторка.

 

 

 

“Я не хочу виправдовуватися, але прикро за те, що я кожного року виступаю у цю дату. Я знаю цю дату краще, мені здається, ніж своє ім’я. Людина може забути, може навіть і не знати. Це нормально, бо ми не роботи”, – виправдалася Анна

@tanito2312 Іспанський сором🫣 Просто дно😡 #аннатрінчер #ялюблюукраїну💙💛 #позор #іспанськийсором ♬ оригінальний звук – Таня Клюк

Нагадаємо, раніше чоловік Трінчер, блогер Олександр Волошин теж зганьбився у мережі: хлопець вирішив полежати у закритій домовині 5 хвилин, щоб подумати про своє життя.

КОМЕНТУВАТИ

ЗВІЗДЕЦЬ!