Connect
To Top
Сollaborator

Звіздець – У Віталія Козловського всю зарплатню в ЗСУ відбирає колишній продюсер та називає його рецидивістом

Скандал в мережі набирає обертів – виявилося, що колишній продюсер співака Віталія Козловського і досі забирає у нього всі гроші. Навіть тепер, коли той пішов до ЗСУ.

На відміну від деяких своїх колег по сцені, які поповнили ряди “тероборони Барселони” або іншими словами втекли з країни з початком повномасштабної війни, співак Віталй Козловський вступив до лав ЗСУ та чесно віддає свій борг державі. Замість концертних майданчиків та розкішних готелів – автомат та лежанка в землянці, замість елітного шампанського – чай з металевої кружки. А замість шалених гонорарів – дуля з маком. Навіть положені військовим гроші Віталій не отримує – майже всю зарплатню він повинен віддавати своєму колишньому продюсеру Ігорю Кондратюку. Тому самому, що вів колись “караоке на майдані” та грав в російському “что где когда”. Як же це сталось?

Про це розповіли на своїх сторінках в соцмережах артистка Ольга Сумська та продюсер Вадим Лисиця, які вже багато років товаришують з Віталієм Козловським.

Конфлікт цей тягнеться вже понад 10 років, зокрема з 2012 року. Тоді Віталій Козловський вирішив розірвати контракт зі своїм продюсером. Після цього Кондратюк заборонив йому виконувати пісні, що були створені під час співпраці, співака не пускали до студій звукозапису та радіостанцій. Також Кондратюк подав до суду й виграв його. Зокрема, Козловський винен йому мільйони, проте не віддає.

Як пояснила піар-менеджерка Віталія Козловського Юлія Бакуменко (Yulia Bakumenko):

“1. це не половина заробітку, йдеться про фактично весь заробіток військового. Одна справа сплачувати частину згідно виконавчих листів, інше – списувати всі кошти повністю, скориставшись найменшою можливістю того, що дохід військового є регулярним.

2. Жодних контрактів не було. Вкладень теж. Боргів на момент розриву співпраці теж. Але в продюсера були всі авторські права на пісні, вчасно оформлені в часи повної довіри до нього артиста у всіх справах. Які і стали підставою для судових позовів. 

Тому в даному випадку слово «борг» – це так би мовити наслідок бажання через суди і вчасно оформлені документи покарати за незгоду гнути на продюсера спину все життя. Це не фактичний борг, коли артист щось був винен по контракту і не повернув. Такого нема”.

Ось як коментує ситуацію в соцмережах в коментарях сам продюсер Ігор Кондратюк. Каже – Козловський “порушник-рецидивіст”.

Ось тут Кондратюк детальніше розповідає про свою гризню з колишнім підопічним, що тягнеться вже 10 років. Ну, а на офіційні коментарі чому він відбирає зарплатню у військового та якими моральними принципами користується – чекаємо. Бо наразі це – повний звіздець.

КОМЕНТУВАТИ

ЗВІЗДЕЦЬ!