Connect
To Top
Сollaborator

До Дня незалежності України розпочався міжнародний веломарафон

До нього вже приєдналося понад 20 тисяч українців у всьому світі від Сіднея до Сан-Франциско.

Ідея організаторів у тому, щоб нагадати всім українцям, що ми одна велика дружня нація.

Незалежно від того, перебуваємо ми в Україні чи далеко за її межами, спільно ми можемо робити дивовижні вчинки світового масштабу, наприклад, встановити рекорд щодо чисельності учасників та загальної протяжності пройденої дистанції.

Щоб стати учасником, достатньо зареєструвати на сайті проекту або в телеграм боті.

У день початку міжнародного заїзду слід відзначити старт і фініш своєї участі у велозаїзді. Коли дані будуть опрацьовані українським національним реєстром рекордів, буде ухвалено рішення про встановлення рекорду. Участь в акції безкоштовна.

За даними організаторів, вже зареєструвалося понад 20 тис. учасників з усіх континентів. Цікавим фактом є те, що День незалежності України настане в Сіднеї на 7 годин раніше, ніж у Києві (23 серпня), а закінчиться в Сан-Франциско на 10 годин пізніше (25-го серпня), тому міжнародний заїзд триватиме майже три доби та може стати рекордним.

Амбасадором проекту став Олег Собчук, фронтемен українського рок-гурту Скай, який є великим фанатом велоспорту та керує благодійним фондом. За непідтвердженими даними до заходу приєднуватимуться вчені зі станції Академік Вернадський, що в Антарктиді. Таким чином цей захід охопить усі континенти.

Генеральний партнер: Громадська організація «ЛІКАРСЬКИЙ ФРОНТ», амбасадором якої стала одна з найвідоміших українських акторок та народна артистка України Ольга Сумська, бо для неї однозначне рішення, як і у багатьох небайдужих людей, волонтерів , що її місце зараз в Україні і лише так спільними зусиллями, підтримкою ми зможемо наблизити перемогу України та допомогти тим, хто цього потребує. Засновником ГО «Лікарський фронт» є головлікар мережі клінік CALM. Основна ціль та вектори допомоги Громадської організації: відвозити на фронт медичні аптечки, надавати гуманітарну допомогу людям та рятувати життя тваринам, відкриття притулків на Київщині та перевозити людей до більш безпечних регіонів країни.

КОМЕНТУВАТИ

АФІША