Connect
To Top
Сollaborator

SESTRA MUSIC (INESSA & ALINA SAX) ДАДУТЬ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У КИЄВІ

19 серпня в Osocor Residencе відбудеться благодійний концерт дуету SESTRA MUSIC. Це буде вечір, що поєднає неповторний тендітний вокал з нотами спокусливого саксофону.

SESTRA MUSIC – одні з найбільш обіцяючих музичних відкриттів останніх років. Inessa підкорила не один телевізійний проект, а Аліна стала лауреатом найпрестижніших міжнародних конкурсів. Їх творчість можна описати як чуттєво ностальгійну, і в той же час як нову експериментальну хвилю. Пронизливі тексти та вокал, музична технічна складність саксофону, потужний образний посил та постійне знаходження на межі акустичного та електронного сприйняття – все це створює для дуету стиль, який важко сплутати з кимось іншим.

Їх пісні займають перші рядки в чартах. А пісня “У мирному Києві” завоювала серця мільйонів українців.

Запрошений гість: Люся Кава

Ведучий вечора: Володимир Такудіс

Кошти зібрані в рамках концерту будуть передані ЗСУ. Наближаємо перемогу разом.

Початок о 19.00.

До зустрічі в Osocor Residence.

+38 (067) 924 42 75

________________________________________________________________________________

Довідка:
SESTRA MUSIC – музичний проект, якому немає аналогів в українському шоу-бізнесі. Особливість проекту – у поєднанні вокалу, східних та українських мотивів саксофона.

Поєднання яскравого і унікального вокалу, драйвового і ексклюзивного саксофона. Дует має колосальний досвід виступів по всьому світу.

Дует сформувався з 2-х абсолютно самодостатніх артистів:

Інесса Грицаєнко – фіналістка і учасниця топових телевізійних проектів та конкурсів таких як: Голос Країни 12 сезон , X-Factor, Дитяче Євробачення 2013 , Чорноморське Ігри та інш . Автор пісень .

ALINA SAX – Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Її романтичний саксофон об’єднав безліч сердець в таких країнах як Греція, Туреччина, Франція, Німеччина, Бахрейн, Єгипет, Катар і звичайно всі країни СНД де вона завжди бажана гостя.

Коли на сцені дует SESTRA ви забуваєте про все і просто насолоджуєтеся красою, стилем і божевільним драйвом.

КОМЕНТУВАТИ

АФІША