Connect
To Top

ДЮНА. ЧАСТИНА ДРУГА – офіційний український трейлер

В останній день зими 2024 в український прокат виходить друга частина “Дюни”. Герцог Пол Атрейдес приєднується до фременів, щоб стати Муад Дібом, одночасно намагаючись зупинити початок війни.

«Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

Літературною основою сценарію фільму стала друга половина науково-фантастичного роману Френка Герберта “Дюна”. Відомо, що у сценарії буде приділено більше уваги персонажу Чані у виконанні Зендеї. Зйомки фільму проходили в Італії, Угорщині, Йорданії та Об’єднаних Арабських Еміратах і тривали п’ять місяців.

Дата старту в Україні: 29.02.2024

Студії: Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures

Жанр: Фантастика, пригодницький, бойовик

Режисер: Дені Вільньов («Той, хто біжить по лезу 2049», «Прибуття», «Сікаріо»)

Актори: Актори: Тімоті Шаламе («Вонка», «Інтерстеллар»), Зендея («Людина-павук: Додому шляху нема»), Ребекка Ферґюсон («Місія неможлива: Розплата»), Джош Бролін, Остін Батлер, Флоренс П‘ю, Дейв Батіста, Крістофер Вокен, Стівен Маккінлі Гендерсон, Леа Сейду, Стелл

Композитор: Ганс Ціммер («Інтерстеллар», «Початок»)

КОММЕНТИРОВАТЬ

ТРЕЙЛЕРИ