Connect
To Top
Сollaborator

Ти мене любиш? – премʼєра фільму від режисерки Тоні Ноябрьової в кіно з 30 травня

В травні в український прокат вийшла стрічка, яка не залишить вас байдужими – “Ти мене любиш?”.

Про що фільм

Ти мене любиш? — це історія дорослішання, яка розгортається напередодні розвалу СРСР. 17-річна Кіра стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої. Вона – справжня мрійниця, вона поспішає жити це життя і якнайшвидше прагне подорослішати: крадькома бере мамині чоботи та яскраву помаду, приймає перші серйозні рішення, потрапляє у вир кохання з головою, а ще… “набиває” перші шишки на власних помилках, вчиться бути відповідальною та стриманою. Але головне – Кіра шукає відповіді на одвічне питання “Ти мене любиш?”. Але чи знаходить?

Для відтворення автентичної атмосфери 90-х використовували автомобілі та автобуси того часу, шукали відповідну архітектуру для зйомок екстерʼєрів. Знімали в Києві, у якому сьогодні вже зовсім інша атмосфера – сучасний простір заполонили багатоповерхівки та хмарочоси, тому це був чи не найбільший виклик для команди – показати столицю в 90-ті.


Режисеркою стрічки виступила Тоня Ноябрьова – українська сценаристка та режисерка. За роботу над дебютною повнометражною стрічкою «Герой мого часу» її визнано найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Картина стала однією з п’яти український стрічок, що були представлені в категорії за ініціативи естонського кінофестивалю Tallinn Black Nights Film Festival, що проходив в межах Каннського кіноринку (2022) – у секції Work in Progress фільм отримав фінансування на постпродакшн. Світова премʼєра стрічки відбулася на фестивалі “Берлінале” у програмі Panorama. Фільм здобув першість у Міжнародному головному драматичному конкурсі Making way кінофестивалю Off Camera (Польща).

Дивіться “Ти мене любиш?” у кіно з 30 травня 2024.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватиме українська дистрибʼюторська компанія FIM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів, та Кіноманія.

КОМЕНТУВАТИ

ТРЕЙЛЕРИ