Connect
To Top
Сollaborator

Інноваційний балет «Лускунчик» 3D форматі покажуть 25 грудня

25 грудня у київському Палаці спорту покажуть всесвітньо відомий балет «Лускунчик» 3D в інноваційному форматі.

Автором проекту виступив продюсерський гурт Ukrainian World Ballet, який раніше працював над постановкою 3D-балету «Лебедине озеро», котрий мав чималий успіх в Україні.

Квитки на сайті kontramarka.ua.

— Ми, як по-справжньому творчі люди, віримо в диво Нового року та Різдва. Тому, незважаючи на досить складну ситуацію з масовими заходами, ми вирішили втілити новорічне диво у життя. А саме – прикрасити всесвітньо відомий балет не лише розкішними мультимедійними декораціями, але й посилити картинку справжнім цирковим мистецтвом. Це досить складний формат, але всі ризики та зусилля того варті. Наша команда досі отримує захоплені відгуки про перший проект «Лебедине озеро 3D», тому, окрилені успіхом, ми дуже серйозно готуємося до майбутньої прем’єри, – розповіли автори вистави.

Для участі у проекті організатори запросили артистів балету з України, відомих у всьому світі. Не обійшлося і без неприємних моментів: на певному етапі співпраці з артистом, запрошеним на головну роль, організатори вирішили відмовитися. Адже відомий український артист балету Леонід Сарафанов вирішив очолити балетну трупу в Новосибірському театрі опери та балету (Російська Федерація).

— Спочатку ми запросили виконувати партію Лускунчика і принца нашого легендарного українця Леоніда Сарафанова. Але Леонід, як би делікатніше сказати, «змінив вектор своєї кар’єри» – і у зв’язку з політичною ситуацією, що загострилася, ми ухвалили рішення зробити заміну соліста, – розповіли в Ukrainian Ballet.

Замість Сарафанова партію Лускунчика виконає не менш талановитий артист, який чудово вписався в зірковий колектив постановки.

— Прем’єр Будапештської опери, українець Євген Лагунов з радістю погодився танцювати у нашій постановці. Адже навіть у назві компанії Ukrainian World Ballet закладено основну ідею – це залучення талановитих українських артистів балету, визнаних у всьому світі. Роль Маші та принцеси виконає солістка Національної опери України Юлія Москаленко. А також безліч талановитих танцівників Київської опери та Національної опери і фантастичних акробатів, які готуються до вистави під керівництвом видатного циркового діяча Андрія Пира. Адже насамперед місія нашої компанії – просувати та популяризувати у світі саме український балет та талановитих українців! – резюмували автори проекту.

Прем’єра 3D-балету «Лускунчик» в інноваційному форматі відбудеться 25 грудня у Києві, у Палаці спорту. Загалом у цей день відбудеться дві вистави. Перша розпочнеться о 15:00, друга – о 19:00.

КОМЕНТУВАТИ

АФІША