Connect
To Top
Сollaborator

Леонардо ДіКапріо помітили з Джіджі Хадід – фото

1-го травня у Нью-Йорку відбувся бал Інституту костюму Met Gala. Для модного світу цей івент – те саме, що й “Оскар” у кінематографі та Grammy в музиці. Тому не дивно, що афтепаті найфешенебельнішої події року зібрало довкола чимало знаменитостей. 

Серед них, виявляється, були і потенційні-слеш-колишні (чого тільки їм не приписували) закохані модель Джіджі Хадід та актор Леонардо ДіКапріо.

Парочку, яка буцімто розійшлася так і не підтвердивши свій роман, виходила з вечірки по одному. Актор, який приховував своє обличчя під маскою, був одягнений у костюм та білі кеди. А от Джіджі приховала свій лук під шкіряним тренчем.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений çaklıtmag (@karamellicikolatm)

Нагадаємо, чутки про залицяння ДіКапріо до Хадід ширяться ще з минулого року. Пару кілька разів бачили на побаченнях у ресторанах, а також на одних вечірках.

Проте на початку квітня з’явилися чутки, що зірка “Титаніку” має роман із британською телеведучою Маєю Джама. Дівчину почали закидувати в соцмережах питаннями й “теоріями” щодо їхніх стосунків. Дійшло до того, що Мая публічно прокоментувала плітки про свої відносини з Лео.

КОМЕНТУВАТИ

ЖИТТЯ ЗІРОК