Connect
To Top
Сollaborator

Українська супермодель Сніжана Онопко вийшла заміж

Українська супермодель Сніжана Онопко поділилася радісною новиною – вона офіційно вийшла заміж. Сніжана опублікувала світлину з коханим після РАЦСу, на якій вона позувала у стильній чорній мереживній спідниці, темній блузці та з букетом квітів у руках. Її обранець був одягнений у чорні класичні штани та синю сорочку.

“Офіційно одружені”, – зазначила під фотографією модель.

Сніжана Онопко – одна з найвідоміших українських супермоделей, яка здобула світове визнання завдяки своїй співпраці з провідними модними будинками та дизайнерами, такими як Gucci, Prada, Dolce & Gabbana, Chanel та багато інших. Її кар’єра почалася у 2000-х роках, і з того часу вона з’являлася на обкладинках найпрестижніших модних журналів, включаючи Vogue, Harper’s Bazaar та Elle.

Відомо, що весілля пара планує зіграти цього літа. Водночас Сніжана Онопко вирішила не розкривати ім’я свого чоловіка та не повідомила подробиці про тривалість їхніх стосунків.

Онопко завжди прагнула тримати своє особисте життя подалі від уваги громадськості, тому багато деталей залишається невідомими. Проте її прихильники з нетерпінням чекають на нові подробиці про майбутнє весілля та життя пари.

Підписуйтесь на наш Instagram, щоб не пропустити подальші подробиці цієї чудової події!

КОМЕНТУВАТИ

ЖИТТЯ ЗІРОК