Connect
To Top
Сollaborator

Ой у лузі: На джазовому фестивалі в Німеччині прозвучать українські пісні

Українські музиканти закривають щорічний джазовий фестиваль в Німеччині.

У серпні на щорічному Німецькому джазовому фестивалі Cologne Jazz Week, який відбудеться у Кельні, цього року виступить академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» разом з популярною за кордоном українською джазовою виконавицею Тамарою Лукашовою. На концерті артисти зі сцени зможуть на велику аудиторію донести правду про війну, закликати підтримувати Україну.

Під час музичної подорожі слухачі почують українські народні пісні в аранжуванні Тамари, а також нові композиції, що написані та присвячені військовим подіям в Україні. Цей виступ є музичним фронтом, де завдяки музиці та вокалу артисти зможуть передати біль, який переживають українці вже більш як 5 місяців.

«Для наближення нашої перемоги кожен має працювати на своєму фронті. Ми — відповідальні за культурний! Дуже почесною та відповідальною місією на фестивалі є покази через музику всю трагедію цієї жорстокої війни. Також, справжнім сюрпризом для нас стала пропозиція від організаторів – закрити цьогорічний фестиваль. Для всіх нас це велика честь!» – говорить солістка Тамара Лукашова.

Тож, коротке нагадування:
Що: Tamara Lukasheva + INSO-Lviv Orchestra \ Cologne Jazz Week
Коли: 20 серпня 2022 року, 21:00

Більш детальна інформація за посиланням.

До зустрічі!

КОМЕНТУВАТИ

АФІША