Connect
To Top

Співачка Darisha: Біографія

Darisha (Даріна Красновецька) – шістнадцятирічна співачка, наймолодша співачка великої сцени, переможниця Національного відбору дитячого “Євробачення-2018”. 

Darisha розпочала свою сольну кар’єру у вісім років. У 2017 році брала участь у турі Олександра Пономарьова “Полонила Ти”, де виступила в 24 містах України.

Пізніше того ж року брала участь у 4-му сезоні проекту “Голос. Діти”, де потрапила до команди MONATIK.

Юна співачка двічі перемагала в найпрестижнішому дитячому фестивалі “Чорноморські ігри” – у 2017 та 2018 роках.

У 2018 році почала співпрацювати з відомим виконавцем Adam та разом з ним написала переможну пісню “Say Love”, з якою виступила на міжнародному дитячому “Євробаченні-2018”, де посіла 4 місце з 20 країн.

У 2019 році брала участь у 1 сезоні проекту “Діти проти зірок”, де заспівала на одній сцені зі співачкою Jamala, виконавши пісню “Крила”.

У тому ж році, в перший День Незалежності при президенті України Володимирі Зеленському виконала гімн України на Майдані Незалежності.

Від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році Darisha постійно волонтерила, виступаючи на благодійних концертах. Так, на одній сцені разом з MONATIK співачка виконала пісню “Мріяти не шкідливо” на благодійному турі у Кракові.

З 2022 року Darisha почала співпрацювати з YULA Label. У цій співпраці Darisha випустила три сингли – «Мій дім», «Не твоя Леді» та «Під вінницьким дощем», написані співаком Adam.

КОММЕНТИРОВАТЬ

БІОГРАФІЇ