Connect
To Top

Стукіт в двері – 5 причин дивитись фільм-новинку 2023

В український прокат виходить гостросюжетний трилер «Стук у двері», який знято за мотивами роману жахів американського письменника Пола Тремблея «The Cabin at the End of the World». Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 2 лютого 2023 року!

І ось вам 5 причин подивитися цю картину:

1.    Це М. Найт Шьямалан. Іменитий Голлівудський режисер, відомий містифікатор, що змішує реальність та ілюзію, у пропорціях, коли повністю стирається грань між вигадкою та правдою. Кожен новий фільм Шьмалана – подія, особливо для фанатів його картин (“Шосте почуття”, “Скло”, “Спліт”). Тому якщо особливий та неповторний стиль Шьмалана вам заходить, то скоріше в кіно.

2.    Напружений сюжет. Але навіть якщо ви не фанат Шьмалана і взагалі вперше чуєте це ім’я, це зовсім не проблема. Молода сім’я приїжджає на вихідні до будинку, що загубився у лісі. Відпочинок проходить за планом, але лише доти, поки на узліссі до будинку не виходить група фанатиків, ведена містичними віданнями. Фанатики пропонують сім’ї вибрати сакральну жертву і умертвити її, інакше «відбудеться щось страшне». Хіба така лиха зав’язка може залишити байдужим? Практично з перших хвилин фільму починаються адреналінові «гойдалки», які не відпускають уваги глядача до останньої секунди.

3.  Каст. Головну роль у картині граєДейв Батіста («Вартові Галактики»). Актор постає в незвичному для себе амплуа інтелігентного вбивці, і як виявилося, Батіста може не лише світити м’язами на екрані, а й здатний цілком драматичні ролі. Решта каст фільму – маловідомі українському глядачеві актори, але характери та персонажі підібрані режисером дуже вдало і кожна з дійових осіб викликає співзвучні сюжету емоції: від співпереживання до огиди.

4.    Детективна лінія. І хоч останнім часом на територію класичного детектива зайшла лише франшиза «Дістати ножі», «Стук у двері» філігранно підхоплює цей ностальгічний тренд. Але зі своїми особливостями: головне питання, яке ставить собі глядач весь фільм, ні хто вбивця, як у класичному детективному сюжеті, а що взагалі відбувається?

5.    Вплив Хічкока. Так-так, посилання до стилю великого майстра саспенса пронизують весь фільм, починаючи від шрифту титрів, який використовувався в картинах Хічкока, і закінчуючи класичною сценою в душі. Та й у принципі весь настрій фільму дуже навіть на кшталт трилерів Хічкока, тому якщо у вас висловлюється творчість цього майстра, то бігом у кіно.

  • Студія: Universal
  • Оригінальна назва: Knock at the cabin
  • Старт в Україні: 02.02.2023
  • Жанр: апокаліптичний трилер
  • Вікові обмеження: 16+
  • Режисер: М. Найт Ш’ямалан («Спліт», «Знаки», «Шосте відчуття», «Явище», «Час»).
  • У ролях: Дейв Батіста («Дюна», франшиза «Вартові галактики»), Джонатан Ґрофф («Гамільтон», теле-серіал «Мисливець за розумом»), Ніккі Амука-Берд («Переконання», «Час»), Руперт Ґрінт (франшиза «Гіррі Поттер»).
КОММЕНТИРОВАТЬ

РЕЦЕНЗІЇ