Connect
To Top
Сollaborator

DIMARIA – біографія, особисте життя, Євробачення, слухати пісні онлайн

Dimaria (Діана Ігорівна Сапожко) – українська співачка, автор пісень, фіналістка національного відбору дитячого пісенного конкурсу Євробачення 2016, представник України в Німеччині на конкурсі «Berliner Perl” та в Польщі на музичному фестивалі “Konin music festival”.

Зріст: 168 см
Вага: 56 кг

Дитинство

Dimaria (справжнє ім’я – Діана Ігорівна Сапожко) народилася 15 березня 2003 року у місті Київ. Творчість співачки почалася з музичного слуху її мами, яка почувши ніжний і чистий спів Діани, відвела її на заняття з вокалу.

З 14 років Діана починає писати свої пісні, займається сольфеджіо, танцями і акторською майстерністю.

“Наразі батьки мене не підтримують у моїх починаннях, кажуть, що це не професія, і треба займатися чимось більш серйозним» – коментує співачка.

Псевдонім

Псевдонім Dimaria походить від злиття двох імен – справжнього імені співачки Діана і її церковного імені Марія.

«Довго думала яке ж обрати сценічне ім‘я, яке б було гармонійним з моєю творчістю. Варіантів було безліч, але все це було мені не близьке. Поки я не зрозуміла, що не треба нічого вигадувати, в мене вже все є» – каже Дімарія.

Творчість

Дімарія є переможницею національних та міжнародних конкурсів. На рахунку Дімарії перемоги в проекті «Зіркафест» і конкурсі «Кришталева Зірка», Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Джерело надій», друге місце на конкурсі «Сонце за нас», приймала участь в музичній олімпіаді “Голос Країни», телевізійних програмах, а також в численних фестивалях та концертах.

У 2016 році Дімарія стала фіналісткою національного відбору дитячого пісенного конкурсу Євробачення, де посіла третє місце з соціальною піснею «Твій всесвіт».

В кінці серпня 2018 року в мережі інтернет з’явилась її перша авторська робота «Мысли», яка за перші два дні зібрала понад 25 тис. переглядів на каналі Youtube та безліч репостів і переглядів в соціальних мережах.

Наразі трек взяли в ротацію на «Русское Радио Україна».

Другий авторський трек з назвою Марево потрапив до ротації телеканалу M2. На цей трек зроблений ремікс від DJ SHNAPS.

«Марево – це перша пісня написана мною особисто. В цих словах і мелодії закладені найсильніші і найчистіші почуття до людини, яка змінила мене і моє життя. Я просто прокинулася о 4 ранку, взяла у руки шматок паперу, олівець, сіла за синтезатор і почала писати. Так і народилася ця пісня» – коментує свою роботу Dimaria.

Влітку 2018 року Дімарія перемагає у національному відборі міжнародного пісенного конкусу « Berliner Perl”, посідає перше місце і виборює право представляти Україну в Німеччині.

В листопаді їде до Берліну і з піснями «Listen» – Beyoncé і «Квітка» – TAYANNA приводить країну до фіналу.

Влітку 2019 Дімарія представляє Україну в Польщі на музичному фестивалі «Konin music festival” з піснею «Angel” – Chiara, на яку разом з польським оркестром зробила кавер версію.

У 2021 році починається новий етап у кар’єрі DIMARIA – вона презентує трек “Згадуй” та відеороботу на неї, створену командою телеканалу “Fashion TV UA”. Приймає участь у талант-шоу “Music Visual Awards” та потрапляє до ротації на телеканалі.

Влітку 2021 року презентує ще одну авторську відеороботу на пісню “З заходу на схід” – зі слів самої DIMARIA, ця работа була для неї найскладнішою як в емоційному, так і у фізичному стані – зйомки кліпу були дуже важкими та робота над піснею велась майже 1 рік.

Трек швидко набуває популярності через музичні платформи та цифрові мережі та презентується на головному екрані торгівельного центру Гуллівер.

Жанри

Dimaria є зачинателькою українського soul. Також пише пісні у pop, r&b, dance-hall та інших музичних жанрах.

Dimaria у соцмережах:

YouTube
Facebook
TikTok
Instagram

КОМЕНТУВАТИ

БІОГРАФІЇ