Connect
To Top

DJ Jessica Harris – біографія, фото, соцмережі, замовити виступ

Творче ім’я: Jessica Harris
Рід діяльності: DJ, модель, актриса
Місто народження: Україна, Київ
Місто проживання: Європа
Країни виступів: країни Європи, Азія

Біографія Jessica Harris

Майбутня діджейка народилася у Києві. У дитинстві дівчинка бачила себе у творчій професії- її цікавило акторство, сцена та музика. Вона була активною учасницею шкільних спектаклів та концертів. Займалася у театральному і хореографічному гуртках. Також захоплювалася спортом – грала у команді з гандболу, відвідувала секції легкої атлетики та акробатики.

З 14 років стала професійною фотомоделлю для міжнародних фотобанків. З 15 років працювала у шоу-балеті, де почала заробляти перші гроші. Брала участь у телевізійних шоу, має досвід в зйомках серіалів, рекламних компаніях відомих світових брендів. Після закінчення вузу відчувала потяг до акторства, відвідувала кастинги, майстер-класи.

Хто така DJ Jessica Harris

DJ Jessica Harris в 2022 році навчалась в московській акторській школі, але після початку повномасштабної війни Росії проти України, вона покинула країну-агресорку. Виїхала до Дубай до українських друзів. Подруга нагадала про її мрію дитинства спробувати себе в музиці, та запропонувала записатись на уроки діджеїнгу. Процес навчання захопив дівчину і зараз ця справа стала сенсом усього життя.

Стилі, які грає DJ Jessica Harris: Progressive House, Deep House, Downtempo, Afro House, House, Melodic House.

DJ Jessica Harris в своїх соцмережах розповідає, що по життю її надихає спорт, музика та подорожі. Молода зірка охоче ділиться світлинами з поїздок у своєму Інстаграмі, де у неї понад 59 тисяч фолоферів.
DJJessicaHarris – яскрава шоколадна перчинка крутих вечірок, лакшеріівентів, фешен-закладів. Замовити виступ стильної діджейки можна декількома способами: написавши у соцмережі або на електронну пошту. Географія, де грає свої сети DJ Jessica Harris, різноманітна – країни Європи, курортні країни Азіїї.

Замовити виступ DJ Jessica Harris

[email protected]

Соцмережі DJ Jessica Harris

Інстаграм
Soundcloud

КОММЕНТИРОВАТЬ

БІОГРАФІЇ