Connect
To Top
Сollaborator

Лобода, ты не звезда – Лоліта відповіла на скандальне інтерв’ю


Запроданка Лоліта не лише підтримує кровопролиття на своїй батьківщині, але й розповідає чи справді її співвітчизниця Лобода, що стала вимушеною біженкою, може претендувати на статус великої зірки в росіі.

Гучна заява співачки Світлани Лободи, що вона була зіркою номер один на росіі, сколихнула хвилю хейтингу. Не залишилась в стороні і Лоліта.

«Якби не Алла Борисівна Пугачова, де б ми всі були з нашою естрадою? Вона подарувала нам свободу пересування на сцені та свободу вокалу. Це дуже дорого коштує. Вона революціонер у своєму жанрі», – каже Мілявська.

Утім, не заперечує вона і свого доброго ставлення до Лободи: «Я і Світлану люблю. Просто ми всі — люди, яких виховала Алла Борисівна, навіть не знаючи про це».

Нагадаємо, Лоліта вивезла свою родину з України та відхрестилась від батьківщини – на московіі зірці ймовірно живеться солодше. В той час співачка Лобода покинула рф та перебуває з родиною в Латвіі. Повертатись на сцену, так само як і до Києва на разі не збирається, а весь свій час віддає донькам.
Лобода

КОМЕНТУВАТИ

ЗВІЗДЕЦЬ!