Connect
To Top
Сollaborator

RORO – хіп-хоп артист з Одеси

Им’я: RORO ( Роман Нікулін).
Дата народження: 25 июля , 1991 года.
Місто народження: Одеса, Україна.
Діяльність: хіп-хоп артист.

Біографія RORO

RORO – хіп-хоп артист з Одеси. Розпочав свою творчу діяльність у 2019 році. Працює в таких музичних стилях як: rap, hip-hop, trap, reggaeton.

З початку своєї кар’єри встиг випустити понад десять синглів, відеокліпів. Встиг попрацювати як з українськими, так і із закордонними артистами та продюсерами. На його рахунку спільні роботи з такими артистами як: OG Maco, LOGAS, Shtaket, Майті Ді, Loko216 та ін. На даний момент RORO працює над створенням нового матеріалу, робота над записом якого проводиться в студіях звукозапису Берліна та Нью-Йорка.

Дитинство RORO

Рома RORO народився 25 липня 1991 року в одному зі спальних районів Одеси, який місцеві жителі називають – Поскот. З самого раннього дитинства він виявляв інтерес до бойових мистецтв у яких досягав успіху і показував зростання. У 2002 році, у віці 11 років RORO вирушив у північно-східну частину Китаю до монастиря, для подальшого проходження свого навчання в одній з найвідоміших шкіл бойових мистецтв “TAGOU”, Шаолінь. За 7 років проживання в монастирі, RORO отримав звання майстра бойових мистецтв, а також став учасником та призером численних спортивних змагань. Після повернення в Україну, RORO почав себе шукати та реалізовувати у бізнесі та музиці.

RORO та музика

2019 рік розпочався з роботи над записом матеріалу в одній із звукозаписуючих студій Києва. Було записано кілька синглів та знято пару кліпів у стилі trap music. Після чого були зняті відеокліпи на дані сингли. У тому числі й спільна робота з артистом із США, OG Maco під назвою “222”. Артисти познайомилися та потоваришували під час спільної роботи на одній із звукозаписуючих студій в Амстердамі. Сам відеокліп цілком і повністю був знятий в Одесі (кліп має вікове обмеження +18), командою яку RORO на той момент зібрав біля себе.

Також цього року RORO випустив дві роботи під продакшеном від Hustla Beats, а саме: “SURE” та “МАЖИК”
З 2020 по 2022 рік RORO випустив близько десяти синглів у стилі реггетон, прослухати які можна на таких стрімінгових майданчиках як SPOTIFY, Apple Music та інших.

RORO у соцмережах

Instagram

КОМЕНТУВАТИ

БІОГРАФІЇ