Connect
To Top
Сollaborator

Три українські комедії вийшли на Netflix

Українські стрічки починають завойовувати глобальні платформи та виходити на міжнародний ринок.

Стрічки «Сусідка», «Свінгери» та «Свінгери 2» доступні на найбільшій платформі для 19 країн Східної та Центральної Європи.

Романтична комедія «Сусідка» стала доступною на глобальній стримінговій платформі Netflix з 12 липня. В національному кінопрокаті фільм вийшов з 29 грудня 2022 року. 

«Сусідка» – це класичний ромком, сповнений соковитого українського гумору від сценаристки Ірени Карпи, а також ліричних моментів, влучно зіграних Ксенією Мішиною та Артемієм Єгоровим. В основі сюжету – карколомна історія стосунків безвідповідального затятого холостяка, що готовий на будь-яку авантюру заради розваги, і розсудливої вчительки музики – матері-одиначки, для якої на першому місці в житті – сімейні цінності та діти. Герої були вірні своїм принципам до доленосного повороту подій, який кардинально змінює їхні життя.

Також з травня на найбільшій стримінговій платформі світу доступні інші комедійні кінопроекти — «Свінгери» та «Свінгери 2», що свого часу були хітами всеукраїнського кінопрокату та телепоказу.

За сюжетом фільму «Свінгери», три пари, які поглинув побут та рутинні обов’язки, а пристрасть у стосунках помітно послабшала, хочуть відновити почуття в незвичний спосіб. Що ж трапиться, якщо доля подарує їм шанс на деякий час отримати бажане?

Тепер українські кінокомедії студії F Films є доступними в 19-ти країнах Східної та Центральної Європи, і кожен охочий зможе переглянути їх на Netflix.

КОМЕНТУВАТИ

КІНО