Connect
To Top
Сollaborator

Вже в березні! Виходить фільм за повістю Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін»

Попри загарбницьку масштабну війну, прокат українського фільму за повістю Кузьми Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін” стартує з 14 березня 2024 року в усіх кінотеатрах України, які наразі мають можливість продовжувати активну діяльність. 

Фільм занурює глядача в атмосферу 90-х – епоху молодості Кузьми: музику, картатий кричущий стиль та романтичні сподівання молоді. Особливою родзинкою картини є культова музика Скрябіна.

Фільмування стрічки відбувалося в умовах жорстких обмежень під час карантину у 2020 році.  Дату прем’єри було заплановано на 17 березня 2022 року, але у розпал підготовки до прокату відбулося повномасштабне вторгнення.

Окрім наявності цікавого сюжету, у фільму надзвичайна музична складова, над якою працювали настільки натхненно, що створили безпрецедентну для українського кіно колаборацію – улюблені всіма 16 пісень Кузьми переспівали спеціально для фільму найвідоміші українські топ виконавці. 

ПРО ФІЛЬМ

Шалені 90-ті. За три дні до запланованого концерту музикант-початківець Кузьма вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Основна інформація про фільм:
Оригінальна назва: «Я, «Побєда» і Берлін»
Країна: Україна
Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія
Хронометраж: 100 хвилин
Прем’єра в Україні: 14 березня 2024 року
Виробництво: UPHub за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства   культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile
Сценаристи: Анатолій Крим, Олексій Комаровський, Ніна Шуліка
Режисер: Ольга Ряшина
Продюсери: Олексій Терентьєв, Юрій Артеменко, Ольга Пантелеймонова
Оператор-постановник: Дмитро Недря
Художник-постановник: Микола Кіщук
Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

КОМЕНТУВАТИ

КІНО