Connect
To Top
Сollaborator

Як зірки відмовляються від соцмереж заради психічного здоров’я: 3 історії

Останнім часом все більше знаменитостей почали практикувати цифровий детокс.

Днями зірка «Вовка з Уолл-стріт» та «Мачо і ботан» Джона Хілл розповів, що майже 20 років бореться з панічними атаками, які посилюються публічними виступами та спілкування зі ЗМІ.


З цієї причини актор і режисер більше не братиме участі в просуванні своїх фільмів, а також, зважаючи на все, вести соціальні мережі.


Рішення Хілла нагадує історію тенісистки Наомі Осакі, яка рік тому заявила, що не братиме участі в обов’язкових прес-конференціях під час Відкритого чемпіонату Франції 2021 через питання журналістів, які впливали на її психічне здоров’я.


Цього тижня і зірка «Людини-павука» Том Холланд оголосив, що відмовиться від соціальних мереж, оскільки вони негативно впливають на його психіку.

У відео, яке він розмістив на своїй сторінці в Інстаграмі, 26-річний актор сказав: «Я вважаю, що соцмережі надмірно перезбуджують, пригнічують. Я зациклююсь і божеволію, коли читаю щось про себе в інтернеті, і в кінцевому рахунку це дуже згубно позначається на моєму психічному стані. Тому я вирішив зробити крок назад і видалити програму».

До речі, якось актор Леонардо Ді Капріо розіграв свого вразливого друга та колегу з фільму «Вовк з Уолл-стріт» Джону Хілла на одній із вулиць Нью-Йорка.

Ді Капріо несподівано підбіг до Джона, почавши знімати його на камеру смартфона. Спочатку Хілл злякався, але потім обидва актори розсміялися і обнялися.

КОМЕНТУВАТИ

ЖИТТЯ ЗІРОК