Connect
To Top

Алан Бадоєв представив фільм «Довга Доба». Зірки на прем’єрі: Оля Полякова, Даша Квіткова, Melovin

Перший вікенд кінопоказів довгоочікуваної прем’єри проходить з аншлагами по всій країні.

Українці в соцмережах запустили флешмоб, в якому, не стримуючи емоцій, діляться власними переживаннями після перегляду документальної стрічки. Додаткові благодійні покази відбудуться 12 та 13 лютого.

Всього за декілька днів команді режисера вдалося зібрати донатів на реабілітацію важкопоранених військових більше ніж пів мільйона гривень. Збір коштів під гаслом «Зроби донат — врятуй життя захисника» триває.

9 лютого в ТРЦ «Гуллівер» відбулася урочиста прем’єра довгоочікуваного документального фільму Алана Бадоєва «Довга Доба», який невдовзі можна буде побачити на ТБ. Підтримати відомого режисера прийшли зіркові друзі та герої фільму, які стали своєрідними амбасадорами, що нестимуть сенси та благодійну мету стрічки широкому загалу в Україні та за її межами. Серед гостей вечора, які відвідали прем’єру: Оля Полякова з донькою та продюсер Михайло Ясинський, Євген Філатов, Євген Хмара, Наталя Могилевська, Дмитро Гордон, ведучі «1+1 Україна» Неля Шовкопляс, Тімур Мірошниченко та Олексій Суханов, Tayanna, Jerry Heil, гурт TVORCHI, режисер Іван Уривський, ROXOLANA, Євген Синельников, Андрій Бєдняков, Аня Трінчер, Даша Квіткова, Олексій Гончаренко, LUVI, Лілія Пустовіт, Олена та Дмитро Коляденко, KADNAY, Вадим Лисиця та Максим Бородін, морпіх та захисник Азовсталі Сергій Волинський («Волина»), Анатолій Анатоліч та Юла, Ольга Навроцька, Нікіта Добринін, Герман Нєнов та інші.

Алан Бадоєв

Алан Бадоєв

Анна Трінчер, Нікіта Добринін, Алан Бадоєв, Оля Полякова, Михайло Ясинський

Анна Трінчер, Нікіта Добринін, Алан Бадоєв, Оля Полякова, Михайло Ясинський, Маша Полякова

Лілія Пустовіт

Лілія Пустовіт

Ольга Навроцька

Ольга Навроцька

Андрій Бєдняков

Андрій Бєдняков

Даша Квіткова

Даша Квіткова

Tayanna

Tayanna

Jerry Heil

Jerry Heil

TVORCHI, Євген Філатов

TVORCHI, Євген Філатов

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська

Оля Полякова з донькою

Оля Полякова з донькою

ROXOLANA

MELOVIN

MELOVIN

Анна Трінчер

Анна Трінчер

Євген Хмара

Євген Хмара

Олексій Суханов

Олексій Суханов

Євген Синельников

Євген Синельников

Анатолій Анатоліч та Юла

Анатолій Анатоліч та Юла

Герман Нєнов

Герман Нєнов

Олексій Гончаренко

Олексій Гончаренко

Тімур Мірошниченко з дружиною Інною

Тімур Мірошниченко з дружиною Інною

Вадим Лисиця

Вадим Лисиця

Алан Бадоєв: «Коли в мене донька запитує «Як ти?», я завжди відповідаю, що все добре. Але є дещо важливе, що я хотів би їй згодом показати, те, чим я жив останні два роки. «Довга Доба» — це фільм-капсула часу, і я маю надію, що багато людей у світі відчують те, що відчуваємо ми, українці, кожного дня. Це фільм не про війну, це стрічка про наших людей, про єднання, яке зробило нас тими, ким ми є на сьогоднішній день. Це факт про нашу справжню історію, яку ніхто й ніколи не має права переписати».

Дмитро Лінько, військовий, герой фільму: «У нас з хлопцями накопичилося дуже багато відео з боїв, але той, що ви побачите сьогодні на екрані — один з найважчих. Для нас це додаткова пам’ять про тих братів, які загинули в тому бою. У кожного присутнього в цій залі є своя історія війни, вона переповнена трагізмом, але все ж таки хотілося, щоб в кінці ми наповнилися думкою про те, що заслуговуємо на перемогу. І такий фільм є поштовхом для світу згадати та ще раз нагадати, що для нас це життя і ми розраховуємо на їхню відповідь та допомогу».

Після українського прокату фільм розпочне свою міжнародну подорож, аби голоси кожного українця були почуті у всьому світі.

КОММЕНТИРОВАТЬ

СВІТСЬКІ ХРОНІКИ