Connect
To Top

TAYANNA, Анастасія Приходько, Ектор Хіменес-Браво та інші зірки на благодійному вечорі Dragon Dinner

івент

Збирали на високоточний карабін для ЗСУ. Серед лотів – брошка як у першої леді, вишиванка, вінілова пластинка, кітель та гільза.

У столичному ресторані BAO, який цьогоріч відзначає свій 8-й день народження, пройшов благодійний вечір Dragon Dinner. Захід підтримало багато відомих зіркових гостей, серед яких співачки TAYANNA, Анастасія Приходько, SOWA, суперфіналіст шоу «Голос країни» OKS, співвласник та бренд-шеф ресторанів BAO, NAM, BAO Lviv, ведучий шоу «Мастер Шеф» Ектор Хіменес-Браво, співачка та ведуча Lilu. Також до вечора доєдналися Тарас та Оксана Середюк – співвласники BAO та одні з небагатьох українських рестораторів, які залишились на батьківщині з початку повномасштабного вторгнення. Їхні заклади приготували понад 2 млн гуманітарних обідів, лише за минулий рік група SEREDA (сюди увійшли ресторани NAM, BAO, Georgia, Bao Lviv) передала українській армії понад 2,5 млн грн.

Головна мета Dragon Dinner – допомога ЗСУ, на заході збирали на високоточний карабін та ствол Barret MRAD (його повна вартість – 741. 440 грн) для батальйону шеф-кухаря BAO, який прийняв рішення приєднатися до лав ЗСУ і сьогодні боронить Україну на фронті.

На аукціоні було розіграно чимало цікавих, ексклюзивних лотів: картина херсонської художниці, пляшка колекційного віскі, ювелірні прикраси, кітель Ектора Хіменеса-Браво, вишиванка від співачки TAYANNA. Анастасія Приходько не пошкодувала єдиного екземпляра своєї вінілової пластинки, випущеної 15 років тому. Від дизайнерки Ельвіри Гасанової – авторська брошка у вигляді карти України, саме такою прикрасою багато разів доповнювала свій образ на важливих подіях перша леді Олена Зеленська.

Донатили гості також через QR-код та банку Ектора Хіменеса-Браво. Усього за вечір зібрали 168 000 грн.

Також на вечорі презентували п’ять нових авторських страв-шедеврів від Ектора Хіменеса-Браво. Музично прикрасили захід та додали особливого шарму своїми піснями, фіналіст «Голосу країни» та виконавець перекладу хіта Тіни Кароль – «Ніченька» OKS, учасниця нацвідбору «Євробачення», співачка SOWA. Хедлайнером Dragon Dinner стала співачка TAYANNA, під овації гостей вона емоційно виконала свій фірмовий та всіма знаний хіт «Фантастична жінка».

КОММЕНТИРОВАТЬ

СВІТСЬКІ ХРОНІКИ