Connect
To Top
Сollaborator

Фуріоза: Шалений Макс. Сага – як пройшла світська премʼєра новинки кіно 2023

Учора, 21 травня, у Києві відбулася українська премʼєра довгоочікуваного фільму «Фуріоза: Шалений Макс. Сага». Захід пройшов у святковій атмосфері, зібравши численних шанувальників та відомих особистостей. Цей фільм є новою главою у культовій антиутопічній серії «Шалений Макс», що створена лауреатом премії «Оскар» Джорджем Міллером, відомим своєю роботою над попереднім успішним фільмом франшизи – «Шалений Макс: Дорога гніву».

Зірковий склад та гості прем’єри

Головні ролі у фільмі виконали Аня Тейлор-Джой, яка прославилась завдяки серіалу «Ферзевий гамбіт», та Кріс Гемсворт, відомий своїм образом Тора у кінофраншизі Marvel. Їхній дует викликав великий інтерес серед глядачів, що додатково підсилювало очікування від прем’єри.

На заході були присутні численні зірки українського кіно та телебачення. Серед них виділялись акторки Антоніна Хижняк, яка здублювала персонажку Ані Тейлор-Джой, та Євгенія Мʼякенька. Актори Артур Логай, Слава Бабенков, режисери Мирослав Латик та Дмитро Авдєєв, блогер Максим Гордєєв, артист Гера Герц, стиліст Андрій Янко та інші також прикрасили подію своєю присутністю.

Особливою прикрасою вечора стала участь офіційного клубу власників мотоциклів Harley-Davidson в Україні, що додало події тематичного колориту.

Вихід у прокат

Після успішної київської прем’єри, фільм «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» виходить в український прокат 23 травня. Шанувальники епічних пригод та постапокаліптичних історій матимуть змогу насолодитися новою стрічкою вже найближчими днями.

КОМЕНТУВАТИ

СВІТСЬКІ ХРОНІКИ