Connect
To Top
Сollaborator

Анджеліна Джолі про українців: Я в захваті від них!

Анджеліна Джолі стала героїнею нового номера французького журналу Madame Figaro. Вона дала інтерв’ю журналу, в якому поділилася думкою на хвилюючі її теми, включаючи питання гендерної нерівності.

На думку Анджеліни, проблема дискримінації жінок у всьому світі, як і раніше, стоїть гостро.

“Щойно десь виникає конфлікт, насамперед страждають саме [жінки]. У багатьох куточках світу жінки не отримують необхідну підтримку чи свободу. Жінки крихкі, але парадоксально вони також є джерелом надзвичайної сили. Ви знаєте, на початку пандемії 70% доглядальниць були жінками. Це реальність, і це чудово: коли у жінок є доступ до знань, інструментів і можливостей, що вони роблять? Вони допомагають іншим”.

У той же час актриса наголосила, що для загального благополуччя необхідно зміцнювати зв’язки чоловіків і жінок.

Щоб краще співпрацювати, ми маємо об’єднатися. Пробудження хлопчиків до питань рівності в деяких країнах і культурах особливо необхідне. Той факт, що навіть сьогодні в деяких частинах світу жінок жорстоко позбавляють освіти і свободи – це цілковитий абсурд. Але це питання освіти виникає у всіх Спільнотах і сім’ях, і в моєму будинку теж.У мене, наприклад, три хлопчики і три дівчинки, і щодня я відкриваю в кожному з них щось нове. Ідея полягає в тому, щоб кожен знайшов своє місце, незалежно від статі, і заслужено вимагав успіху, не перешкоджаючи свободі іншого”.

Джолі зазначила, що намагається просвітлювати дітей, але не бути з ними надто повчальною, щоб вони сформували власну думку щодо різних питань, включаючи, наприклад, проблему екології.

“Особисто я зараз здійснюю лише важливі, необхідні польоти з поважних причин. Щодо моїх дітей, я дуже намагаюся не бути тією матір’ю, яка твердить, чому важливо думати про навколишнє середовище. Я воліла б, щоб вони самі ухвалювали рішення в міру дорослішання. Моє завдання — дати їм можливість зануритися в різноманітне середовище, заохочувати їх заводити друзів з різних культур”.

Також актриса поділилася своїми враженнями від нещодавньої поїздки до України. За словами актриси, вона захоплюється українцями.

“Я на власні очі переконалася в абсолютній стійкості та неймовірній силі цих людей, які не тільки виживають, а й захищають інших”.

Нещодавно Бред Пітт став героєм нового номера британського журналу GQ. В інтерв’ю він розповів про самотність, депресію та боротьбу з алкоголізмом.

КОМЕНТУВАТИ

ІНТЕРВ'Ю