Connect
To Top

Анна Атепалихіна про догляд за собою та пологи під час війни

Особливо відчуваєш, що життя продовжується, коли народжується дитина. Адже у нас і в нашої країни попереду ще гарне майбутнє. Про догляд за собою та пологи під час війни розповіла українська модель Анна Атепалихіна.

Анна, розкажіть як вам вдається так гарно виглядати, навіть після нещодавніх пологів?

З маленькою дитиною не так багато вільного часу. Постійно рухаєшся, намагаєшся встигнути все і цей ритм робить свою справу. Хтось не привчає дітей до рук, а я навпаки постійно хочу взяти малого на руки. Тому спина передає мені привіт. Якщо дивитись з фізичної сторони, то я розумію – що гарна форма, це певний резерв минулих напрацювань, тому планую спробувати повернутись до своєї корисної звички – спорту.
Я думаю, що немає секрету. Адже народження дитини в люблячій сім’ї робить жінку ще більш вродливішою , жіночнішою, ніжною, чуйною і чуттєвою. Бути мамою – це не завжди просто, але дуже класно.

Чи тяжко було знайти та змінити пологовий будинок та лікарів?

Тяжко було перелаштуватися на новий розвиток подій і зрозуміти, що в даний момент не можеш вплинути на ситуацію. Найскладніше, як відомо – справлятись з своїми страхами в переживаннями. Слава Богу – все склалося і в мене народився синок. Я вирішила, що треба довіритись долі і впливати лише на те, що від мене залежить. Адже все контролювати неможливо і не треба.

Що допомагає вам балансувати між постійним стресом від новин та доглядом за дитиною?

Моя сім’я. Підтримка чоловіка і віра в Перемогу. А дитина – моя радість, інколи відчуваю себе стомленою, але кожну хвилину щасливою, що нас тепер троє. Разом ми сила)

Розкажіть, як взагалі ви відчуваєте себе в ролі мами?

Бути мамою – це подарунок долі. Бути мамою хлопчика – це велика відповідальність. Я хочу, щоб він був щасливою дитиною і в майбутньому щасливим чоловіком. Сподіваюсь я зможу бути поруч у потрібні моменти і вчасно відпустити його у світле майбутнє.

Яким уявляєте майбутнє свого сина?

Я мрію, щоб він був вільною людиною вільної країни. І був ще достатньо маленьким, щоб ніколи не згадати слово війна. Щоб про те в який час він народився дізнався з наших спогадів або книжок. І дай Бог йому завжди цінувати тишу, Мир і свободу вибору. Сподіваюсь в житті він знайде свій шлях і зможе побудувати вже свою щасливу сім’ю.

КОММЕНТИРОВАТЬ

ІНТЕРВ'Ю