Connect
To Top
Сollaborator

Шарліз Терон в пандемію мало не вийшла заміж

Шарліз Терон з’явилася у новому номері американського Harper’s Bazaar. На обкладинці актриса позує у білій сукні Dior, а на кадрах фотосесії всередині журналу — у шкіряному пальті та костюмі The Row, джинсовому комбінезоні Alaïa, светрі Tom Ford, штанах Loewe та майці Prada, яка стала однією з “гарячих” речей сезону.

В інтерв’ю Шарліз зробила несподіване визнання. Виявляється, під час пандемії вона ледь не одружилася.

«Під час пандемії в однієї людини були плани на шлюб зі мною. То були дуже глибокі відносини. Але я не була впевнена [чи варто виходити заміж]. Не знала, чи я цього хочу. Я просто вже так відвикла від цього».

Терон нині незаміжня і раніше вже говорила, що не хоче виходити заміж.

Шарліз Терон

В інтерв’ю 47-річна Терон розповіла про те, як ухвалила рішення знятися у фільмі Netflix “Школа добра і зла”, свого роду гібриді “Гаррі Поттера” та “Сплячої красуні”, заснованому на популярній серії дитячих фентезійних казок. Терон сказала, що її прийомні дочки, 10-річна Джексон (Джексон – біологічний хлопчик, але, за словами Терон, просить називати його дівчинкою) та семирічна Августа, були її головними натхненниками.

«Найбільшим стимулом для мене було те, що потенційно це може сподобатися моїм дітям»,

— зазначила Терон, маючи на увазі, що здебільшого її фільмографії вони через вік поки не можуть ознайомитися.

До слави своєї мами вони, за словами Шарліз, ставляться “незворушно”, хоча іноді і вдають, що їм ніяково.

»Іноді, коли вони бачать мої рекламні щити, вони можуть вдавати, що їм соромно. Вони скажуть: “О Боже. Не дивись, мамо. Там твоя величезна фотографія”.

Коли мої діти кажуть: “Мамо, ніхто не робить пасту краще за тебе”, ніщо з цим не зрівняється. Мені не потрібно, щоб вони говорили: “О, ти у цьому фільмі”. Я досі не можу змиритися, що в нашому спілкуванні є жінка, яка готує французькі тости, від яких моя дитина в захваті. Вона дала мені рецепт, і я спробувала приготувати його. Але щоразу, коли я їх роблю, моя дитина каже: “Ні, у тітки Ніколь краще”. І я думаю, чорт забирай. Ось такі речі хвилюють мене набагато більше».

Акторка поділилася і деякими секретами виховання дітей.

«Я хочу, щоб їм завжди було цікаво — цікаво, як мешкають інші люди, де живуть інші люди. Тому що я думаю, що найбільший подарунок, який я можу зробити їм, як мати, — це відкрити їм очі на те, що знаходиться за межами їхнього світу»,

— сказала актриса.

«Абсолютна відсутність контролю над тим, що на тобі надіто, — це велика проблема, яка страшенно дратувала мене роками. Те, що якийсь хлопець може влаштувати тобі приміряння прямо у всіх на очах — це справді принизливо. Коли я розпочинала, розмов про це не було. Просто казали: “Одягнеш ось це”. І я особливо пам’ятаю один фільм, цього режисера-чоловіка, який просто продовжував проводити примірку за приміркою зі мною.  І було настільки очевидно, що це пов’язано з моєю сексуальністю і з тим, наскільки вони хочуть зробити мене у фільмі. Коли я починала кар’єру, це було нормою».

— сказала Терон.

КОМЕНТУВАТИ

ІНТЕРВ'Ю