Connect
To Top
Сollaborator

Лобода про війну в Україні: Мене знищили

Світлана Лобода відхрестилася від Росії, не підтримала “спецоперацію”. Співачка відмовилася від гастролей та перебралася до Латвії.

Ще три роки тому Лобода з почестю ввдкривала новорічний телеконцерт зірок, одразу ж після промови президента росії. Світлана Лобода з гордістю вважає себе успішною зіркою не лише в Україні, а й у Росії. Співачка не приховує, що багато чого досягла в цій країні.

«Прихильники із Росії пишуть: «Чому ви нас покинули, залишили?» А для мене сім’я найголовніше! Я жертвую кар’єрою — не могла виходити на сцену і посміхатися. Як можна бути страусом, ховати голову у пісок? Так, втратила дуже багато, адже я була артисткою номер один у Росії», — повідомила білявка у YouTube-шоу «Скажи Гордєєвій».

Приїжджати до Росії співачка не планує. Виконавиця хітів «Твої очі» та SuperSTAR відмовилася від усіх вечірок та святкових заходів.

«Скасувала всі гастролі та повернула гроші. Приватні вечірки — теж усі, я до цього більше не маю стосунку!» – каже Світлана.

До війни артистка жила у Москві. Після відомих політичних подій Лобода разом із батьками та дітьми поїхала до Латвії.

«Мене знищили. Я – як маленька дитина, яка загубилася. Ми жили у Росії, дочка ходила там до школи. Зараз Єва навчається у Ризі, молодша там же ходить у садочок, — уточнила співачка. — Незрозуміло, де далі житиму, але поки що тут. Мама, сестра постійно в депресії. Вони кажуть, що хочеться додому, їх можна зрозуміти. Вони рвуться до Києва, я їх усіма силами тримаю».

КОМЕНТУВАТИ

ІНТЕРВ'Ю