Connect
To Top
Сollaborator

В кіно вийшла екранізація бестселеру “Там де співають раки”

Екранізація світового бестселера за версією The New York Times!

В український прокат виходить картина «Там, де раки співають» — художній фільм режисера Олівії Ньюман і екранізація однойменного роману Делі Оуенс.

ПРО ФІЛЬМ

У центрі сюжету — Кая, розумна, ніжна дівчинка, що любить природу, яка виросла у віддаленій болотистій місцевості неподалік маленького містечка в Північній Кароліні. З жорстоким, страждаючим на алкогольну залежність батьком, зляканою матір’ю і братами і сестрами, які не хочуть залишатися вдома, Кая переживає надзвичайно важке дитинство і зрештою залишається одна.

У міру дорослішання інстинктивно обережна Кайя заводить нові знайомства, і історія розповідає про те, як вона зближується з Джампіном і Мейбл, доброю літньою парою, своїм товаришем із захоплення природою Тейтом Вокером та міським серцеїдом Чейзом Ендрюсом.

Одного разу усіх мешканців сколихнула жахлива подія — загадкове вбивство місцевого хлопця. Підозра відразу впала на Кайю. Тепер героїні доведеться не лише знайти власне місце у світі, але й довести непричетність до злочину. Проте чим ближчою буде розгадка, тим більше шокуючих таємниць вириватиметься назовні.

Студія: Sony
Оригінальна назва: Where the Crawdads Sing
Старт в Україні: 18.08.2022
Жанр: екранізація світового бестселера
Режисер: Олівія Ньюман
У ролях: Тейлор Джон Сміт, Харріс Дікінсон, Дейзі Едгар-Джонс.
Продюсерка: Різ Візерспун.

КОМЕНТУВАТИ

КІНО