Connect
To Top
Сollaborator

5 українських фільмів, які можна подивитися на Хелловін 2022

У нас теж є жахливості, якими можна пишатися.

Давайте в цей Хелловін підтримувати Україну на культурному фронті ще потужніше! Вибір кіношкі на вечір, створеної нашою кіноіндустрією та за участю українських акторів – класний варіант. У нас для тебе п'ять фільмів, які створять містичну і лякаючу атмосферу з українським колоритом. твори Миколи Гоголя про відьом та нечисту силу, що вийшла за радянських часів.

Пропала грамота

Комедія з елементами містики, в якій козак Василь повинен якнайшвидше доставити російській цариці грамоту від гетьмана, інакше на козака чекає страта. Звичайно ж грамотою хоче оволодіти диявол.

Оберіг

Це один з недооцінених українських фільмів, який не зміг потрапити до зали слави з економічних та культурних причин. Головний герой поступово стає вурдалаком за підтримки потойбічних сил, намагаючись дотягнутися до партійних верхів. Він обіймає посаду померлого товариша, його дружину, будинок, а також прокляття. , підгодовує прибульців, товаришує з русалками і взагалі всіляко мандрує тонкими матеріями нашого світу. Якось вона дізнається про кінець світу і вирішує його рятувати.

Це перший український фільм у 3D. А ще доволі трешовий. Тому його можна із задоволенням подивитися компанією на Хелловін під попкорн і забути наступного ж дня.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ