Connect
To Top
Сollaborator

Прем’єра від української співачки KICHILA: пісня-присвята пам’яті чоловіка “День І Ніч”

30 квітня українська співачка KICHILA презентувала нову пісню “День І Ніч”, в якій відкриває своє серце, віддячуючи пам’яті свого чоловіка. Композиція про їхнє спільне, спокійне життя, повне кохання та взаєморозуміння, наповнена емоційною теплотою та ностальгією.

Пісню “День І Ніч” можна назвати продовженням минулого треку співачки “Зима”. Якщо в першій пісні передані болісні емоції від втрати коханої людини, то в другій – усвідомлення цього факту та приємні спогади про коханого. Таким чином, обидві композиції демонструють увесь спектр почуттів, які людина переживає при несправедливій розлуці зі своїм коханням назавжди через несподівану смерть. Подібний емоційний шлях зараз знайомий багатьом українцям, які втратили своїх коханих через війну. 

KICHILA поділилась, що пісня “День І Ніч” дає можливість їй залишити теплі спогади про чоловіка у своїй творчості назавжди. 

У своїй новій пісні співачка коментує життя з чоловіком так:  “У нас навіть не було поганих моментів, ніколи не ховали своїх скелетів. Тебе не вистачає, як сонця, лише з тобою я відчула себе собою і мені не здалося”.

Трек KICHILA “День І Ніч” вже можна послухати на всіх музичних платформах. 

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ