Connect
To Top
Сollaborator

Рок-музикант з Нігерії Обіді Ннеду пише пісні та зняв кліп у місті Харків

“Dreaming On” – це не просто пісня, а відчайдушний заклик до всіх, хто перебуває на керівних постах. Написав її та випустив відеокліп на цю пісню патріот України, що народився в Нігерії, але зараз переживає воєнні події в Харкові.

Медик за фахом та музикант за покликанням, Обіді Ннеду з Нігерії попри війну продовжує жити в Україні, бере участь у різних музичних заходах та підтримує Україну, яка стала другою домівкою. Обіді випустив сольний альбом, а новою творчою роботою музиканта стала пісня “Dreaming On”, до якої він наприкінці 2023-го зняв відеокліп.

«Я написав «Dreaming On» у березні 2014 року.  Тоді я хотів нагадати лідерам: «ніщо в житті не вічне», навіть високе становище влади. І хоч би що вони робили з наданою їм можливістю, – це визначає, якими вони залишаться в пам’яті і в серцях людей, а згодом і в підручниках  з історії. На жаль, події, які надихнули мене на написання цієї пісні у 2014 році, залишаються актуальними й сьогодні. І навіть у ще більших масштабах, бо в Україні зараз триває війна. Пісня “Dreaming On” стала зараз ще більш актуальною, ніж це було раніше», – розповідає Обіді Ннеду.

Кліп до пісні “Dreaming On” був знятий восени 2023-го в чудовому українському місті Харків. В зйомках також брала участь талановитий режисер харківського театру ” Кімната Т” – Ольга Сомова.

Обіді Ннеду народився в Нігерії, але свій музичний шлях почав лише в 2010 році, коли приїхав на навчання до медичного університету в Україну. Незабаром він став солістом музичної групи “Vecks”, яку створив разом з друзями під час навчання в університеті. Група виконувала кавер-версії відомих пісень, а також декілька авторських пісень, створених Обіді. З часом після розпаду групи він вирішив продовжити сольну кар’єру.

Навесні 2020 року Обіді Неду випустив свій авторський альбом із 10 треків, а з січня 2023 року Обіді Ннеду почав співпрацю з відомим українським лейблом – Moon Records. 

Слухати альбом Обіді Ннеду онлайн

Зараз пісні Obidi Nnedu звучать на радіо в Нігерії, Україні та інших країнах: Франція – Radio Kaos Caribou, США – BluesMen Channel, KBACKradio, Glacer FM, CU FM, Pixi Radio, Канада – Kracradio, Намібія – Longbeach Radio, Нідерланди  – TalentCast,  Іспанія – RadioAire1, Велика Британія – European Indie Music та Amazing Radio, Itisnow Radio, Аргентина – Radio Esda, Бразилія – Geografia Rock.

Facebook/Instagram/TikTok – @obidinnedu

https://www.youtube.com/@obidinnedu

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ