Connect
To Top
Сollaborator

Janeuary про вічне та справжнє в композиції “Back where I belong”

 24 травня альтернативна співачка та композиторка Janeuary випустила нову загадкову пісню “Back where I belong”, до якої в неї особливе ставлення.

 “Я відчула, що прийде щось більше, ніж просто «нова композиція». Відразу відчула її силу в міру наближення. І коли написала о п’ятій ранку, дивлячись на світанок, зрозуміла, що дороги назад немає. Я написала щось «назавжди»” – розповідає Janeuary.

“Back where I belong” була написала швидко та легко, ніби під диктовку. Начебто вона давно існувала. Janeuary вважає, що кожен музикант має написати свою “особливу річ” та таким чином висловитись у вічність. Ту, від якої ком у горлі. Яка починає грати у голові раптово, коли вухам потрібна тільки вона та ніяка інша. Яку часом боляче слухати, але не можеш зупинитись.

 Ця пісня – сповідь про кохання. Бо це єдине, що залишиться у людства…. 

 
Для музичного обрамлення “Back where I belong” Janeuary підібрала найвідвертіші інструменти. Рояль – це її голос номер один. Вокал – номер два. І голос альта – три. Усі три голоси мали зазвучати в унісон, як звучали в голові композиторки і це відбулося.

Допомогли реалізувати ідею альтист Максим Ощепков, звукорежисер Володимир Григорович та батько Janeuary – Андрій Кравченко, який взяв на себе мікс та мастерінг композиції.

 
Підкреслити чаруючу атмосферу пісні допомагає музичний кліп, який можна подивитися як на офіційному YouTube каналі співачки, так і на цифрових платформах. Відео відзняте в досить мінімалістичній манері, але це допомагає концентруватися на головному – емоціях. Гра світу та тіней захоплює та заглиблює в атмосферу іншого виміру.

“Back where I belong” завершує етап весняних релізів від Janeuary та готує підґрунтя до нових сюрпризів влітку цього року на цифрових майданчиках світу. 

 Слід нагадати, що один з попередніх релізів “In my damn head” було додано у майже 300 плей-листів на Spotify. А про чарівну композицію «Awakening» написали популярні музичні видання та блоги у США, Великій Британії, Португалії, Іспанії, Австралії, Колумбії, Кенії та інших країнах світу.

Фото: Лора Молодець

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ