Connect
To Top
Сollaborator

Юна виконавиця MartA презентувала містичний кліп

Днями відбулась премʼєра містичного кліпу в жанрі фентезі та пісні під назвою “Чому” юної співачки з Києва MartA. Композиція була написана талановитою Алісою Панчук, а відеороботу готував режисер Денис Мусаєв.  

Зйомки цього кліпу відбувались в найцікавіших столичних локаціях з панорамою на ранкове місто, створюючи атмосферу, яка переносить глядача в світ містичних пригод. А унікальні кадри, зняті в першому басейні для підводної зйомки в Україні додають стрічці елемент неземності та загадковості.

Алюзія на Алісу в країні чудес додає відеороботі особливої магії та інтриги. Ви зможете розгадати приховані послання та символи, які переплітаються зі словами пісні та музикою.

– “Я з нетерпінням чекала, доки зможу нарешті поділитися з вами моєю новою роботою “Чому,” яку я виконую з великим натхненням. Ця пісня талановитою Алісою Панчук, і для мене вона особлива. Це вже третій мій авторський трек, і я надзвичайно пишаюся тим, який він вийшов. Кліп до цієї пісні – щось неймовірне. Ми знімали його на цікавих столичних локаціях з чарівними видами. Ви помітите алюзії на Алісу в країні чудес, що надає кліпу містичний шарм. Для мене націкавішими було зйомки в басейні. Це була справжня пригода, і я впевнена, що вам сподобаються ці моменти”, – коментує MartA на своїй сторінці в Instagram.

Запрошуємо вас приєднатися до цієї містичної подорожі, де музика та візуальне мистецтво зливаються в одне ціле. Нехай ця прем’єра зачарує вас та залишить незабутні враження від подорожі в країну чудес разом із MartA! 

Послухати трек можна на всіх стрімінгових сервісах

https://social.tunecore.com/linkShare?linkid=iBiA0wSAicRAqTe4isWLcQ

Переглянути відео:

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ