Connect
To Top

ALYOSHA випустила сакральну пісню “Мене створивши”, що наповнює життя смислами

Співачка ALYOSHA презентувала україномовну філософську пісню “Мене створив”, в якій звертається до Творця і розмірковує про різні прояви кохання.

Слова та музика до пісні “Мене створив” були написані ще кілька років тому, але сьогоднішні реаліях вони набувають нового сенсу.

У композиції ALYOSHA порушує питання кохання, яке іноді може виявлятися через жорстокість і буває незрозумілим.

Коли відбувається щось погане, ми не можемо усвідомити, що це може бути такий самий прояв його любові, коли потрібно саме таким чином викликати зміни в нас, у душі… Ми звертаємося до нього: “Ти любиш нас? Чому так? Чому таке твоє кохання?”. І, напевно, відповідь завжди є – вона всередині нас. Я часто запитую себе: хто я, чому, для чого? Чому ми досі не усвідомлюємо, як любити по-справжньому, щиро, духовно? Нам може щось не подобатися у житті, але все це ми виробляємо самі. Отже, питання до кого? Знайти відповідь можна у собі. Шукайте та знайдете!

– пояснює ідею артистка.

Кліп на трек “Мені створивши” було знято на узбережжі Атлантичного океану в передмісті штату Нью-Йорк. Окремі кадри були записані в музичній академії “Architekt music academy”.

Дивитись онлайн кліп ALYOSHA “Мене створивши”:

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ