Connect
To Top

Ангели: прем’єра українського кліпу про дітей, які втратили батьків

Співак, учасник популярних телепроектів Влад Ульянич презентував у мережі проникливу композицію «Ангели». Також виконавець опублікував на своєму Youtube-каналі кліп, в якому показав кадри наслідків вторгнення російських окупантів в Україну.

Трек «Ангели» символічно виданий у День захисту дітей. Сильна та зворушлива композиція присвячена українським дітям, які через війну втратили найдорожче – батьківське тепло.

Влад Ульянич розповів, що пісня «Ангели» була написана після знайомства з юним земляком з Полтавщини. У талановитого хлопця дуже трагічна історія життя, його рідні – мати, батько та маленька сестричка – загинули у автокатастрофі. В тій страшній аварії у живих залишився лише він.

– З 10-річним Олексієм я познайомився на одному з фестивалів. Його педагог розповіла мені, що хлопчик втратив рідних… Опіку над ним взяли бабуся з дідусем. Я не зміг пройти повз цю історію, та на хвилі почутого, у мене народилася пісня про дітей, які втратили своїх батьків. Я все ніяк не міг закінчити композицію, але після страшних подій у Бучі, я допрацював її і тепер можу поділитися цією музичною сповіддю, – каже співак, сонграйтер Влад Ульянич.

Ангели – слухати онлайн

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ