Най темніший час народжуються найсвітліші історії: фіналіст Національного відбору на Євробачення від України DEMCHUK представив свій перший англомовний трек “Alive” і кліп на нього. Мільйони українців опинилися без світла, але є те, що об'єднує всіх нас – вогонь, що палає в серцях, і незламна віра в перемогу добра над злом. Пісня “Alive” про […]" /> DEMCHUK запалює вогонь у серцях новим треком та кліпом “Alive” – ZVEZDY
Connect
To Top

DEMCHUK запалює вогонь у серцях новим треком та кліпом “Alive”

< p class="annotation">Най темніший час народжуються найсвітліші історії: фіналіст Національного відбору на Євробачення від України DEMCHUK представив свій перший англомовний трек “Alive” і кліп на нього.

Мільйони українців опинилися без світла, але є те, що об'єднує всіх нас – вогонь, що палає в серцях, і незламна віра в перемогу добра над злом. Пісня “Alive” про безумовне кохання, завдяки якому артист продовжує вірити та боротися за майбутнє. Її перші рядки були написані Демчуком удома в повному блекауті, коли вся країна знову поринула у пітьму.

У відео на трек співак передав атмосферу та емоції того ж дня, коли у темряві народжувався трек.

До речі, саме з Alive Демчук виступить у фіналі Національного відбору на Євробачення 2023 від України, де боротиметься за право представити країну на 67-му міжнародному музичному конкурсі у Ліверпулі.

DEMCHUK – Alive – дивитись онлайн кліп:

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ