Connect
To Top

DIMARIA презентувала кліп “З заходу на схід” – ВІДЕО

DIMARIA про особисте у новому кліпі “З заходу на схід” на екранах ТРЦ “Гуллівер”

Українська співачка, автор пісень для багатьох зірок України, презентувала на Youtube та екранах ТРЦ “Гуллівер” нову відеороботу на пісню «З заходу на схід».

Я не можу передати, наскільки для мене ця робота особлива! Над піснею та кліпом я працювала більше року. Ще досить давно я вирішила, що, як і пісня, кліп повинен бути особливим – неможливо було втілити ідею у звичайному mood-відео. Це повинна бути певна незвична локація, історія та емоція у глядача, яка повністю відобразить моє життя.


Кожен крок до реалізації запроваджувався складнощами, які я переборювала та попри все йшла до мети. Знайшла команду, яка бачила «З заходу на схід» так само, як і я, відчувала її та презентувала той сценарій, якій одразу отримав моє узгодження. Ми довго підбирали локацію, перешукали, мабуть, всю Україну та зупинились на мальовничих рожевих озерах…
Через терени всеж-таки дісталась до результату, яким повністю задоволена” – розповідає DIMARIA.

DIMARIA прагне розвивати та створювати нову українську музику, працює у жанрі соул та мріє, щоб українські пісні лунали та знаходили своїх прихильників по всьому світу.

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ