Connect
To Top
Сollaborator

DNK RomaNa присвятили пісню “Рембо” всім захисникам України

DNK RomaNa вітають Збройні сили України з 30-ти річчям.

“Оскал війни, зійде з обличчя, а що залишиться тоді?” – “Рембо” – це розповідь про повернення воїна до мирного життя, про психологічний стан, думки, спогади та почуття на цьому непростому шляху.

“Рембо” – це Війна однієї людини. Війна з самим собою, війна за надію та майбутнє, яке чекає попереду. Війна за обов’язок перед загиблими товаришами, бойовими побратимами налагодити життя, за яке вони разом воювали.

Для людини, яка пройшла через горнило війни, вона ніколи не закінчується, вона буде приймати інші форми та зразки, але з цим доведеться жити і необхідно приборкати, подолати та направити енергію боротьби на позитивні речі.
Головною мотивуючою складовою буде сенс та розуміння, що все було не дарма. Що пам’ять та повага до своїх друзів та побратимів повинна бути першою допомогою у новому, зовсім іншому житті.

Пісня присвячується всім воїнам, які захищали та захищають майбутнє України, які віддали за це своє життя, які пожертвували всім, що було, заради головного – існування та незалежності українського народу.

Наш загальний обов’язок шанувати, розповідати дітям та допомагати Героям, які повертаються додому. Пам’ятати про тих, хто ніколи вже не повернеться.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ