Connect
To Top
Сollaborator

Хто ти така? – хореограф Сергій Костецький, представляє премʼєру кліпа

Відомий український хореограф присвятив нову пісню справжнім почуттям.

Після тривалої творчої перерви, український співак, хореограф і переможець телепроектів “Танці з зірками” та “Танцюю для тебе” – Сергій Костецький, повернувся з новим кліпом на запальну композицію під назвою “Хто ти така?”.

Нову пісню Сергія Костецького можна послухати на всіх стрімінгових сервісах.

“Пісня була створена, щоб показати справжнє кохання, яке витримує все, відчувається з перших дотиків і назавжди залишається у житті. Кохання, що не має меж і кордонів. Треба лише слухати своє серце, і воно обов’язково підкаже, хто та така”, – розповідає артист.

Нагадаємо, Сергій Костецький  — український хореограф, вокаліст та шоумен, призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, чемпіон Європи з паппінгу, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи, призер Танцювального Євробачення 2008 року в Глазго, універсальний танцівник, володіє більш ніж 150-ма танцювальними стилями. Був хореографом-постановником у таких телепроєктах як:  «Топ-модель по-українськи», «Пацанка: Нове Життя», «Зірка+Зірка». 2018 року презентує першу відеороботу на пісню «Танець життя», яка потрапляє до ефірів українських телеканалів. Саме з цієї пісні починається вокальна кар’єра Сергія. Під час війни в Україні Сергій займається благодійністю, проводить мастер-класи та концерти, волонтерить.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ