Connect
To Top
Сollaborator

Кохання під час війни: Макс Барських та ETOLUBOV презентували спільну пісню

>

Саундтрек людяності та теплих почуттів, які не може погасити навіть війна.

Спільна пісня Макса Барських та ETOLUBOV, яку назвали “Риму” – це чуттєве послання до всіх українських пар, яким вдалося, незважаючи на численні обставини, знайти чи зберегти своє кохання.

Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв'язок з коханими, що в нас залишається – це екрани мобільних телефонів. “Риму” – пісня про всіх, хто плекає свої почуття, незважаючи на випробування відстанню,

– каже ETOLUBOV.

А Макс Барських надає своє бачення важливості нового треку:

Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов'ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно.

Виконавці також впевнені, що музика має не лише лікувати та зцілювати духовно, а й допомагати доброю справою. Тому весь прибуток від монетизації від переглядів та прослуховувань “Риму” буде перераховано до благодійного фонду DOLI, який заснував ETOLUBOV для допомоги українським сім'ям, що постраждали від війни.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ