Connect
To Top
Сollaborator

“Любов з колишнім – то не гріх, то волонтерство”: Оля Цибульська випустила прикольний трек

Співачка вирішила не переносити прем'єру після ранкового ракетного обстрілу, бо написала пісню саме заради того, щоб підняти українцям настрій та відірвати від страшних новин.

Оля Цибульська продовжує піднімати настрій українцям навіть у найскладніші часи. Цього разу вона написала та запрем'єрила трек “Колишній”, щоб нагадати своїм шанувальницям, що “не на часі” – це не про кохання. Особливо серед темної, холодної, воєнної зими.

Фраза з нової пісні “Любов з колишнім – то не гріх, то волонтерство” встигла стати крилатою серед шанувальників артистки ще до релізу. Вона про те, як мільйони героїчних українок можуть хоч колись подумати і про себе.

Нещодавно геть Україна увійшла до десятки країн з найвищим рівнем волонтерства. Тому правило “одного разу волонтер – назавжди волонтер”, якого так самовіддано дотримується ціла нація нескорених дівчат, може і має поширюватися і на вирішення особистих проблем. Або хоча б стати класним алібі, – жартівливо прокоментувала прем'єру артистка. –
clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen=”” frameborder=”0″ “https://www.youtube.com/embed/MtfduhSsvBo”>

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ