Connect
To Top
Сollaborator

MamaRika та YAKTAK – Аист: кліп про українців, які зараз залишають свій будинок як лелеки

Зараз вимушені покинути будинок, ми зовсім скоро повернемо своє!

Співачка MamaRika та молодий виконавець YAKTAK випустили спільну пісню «Лелека», в якій розповідають про нашому сьогоднішньому дні.

Зараз українці живуть одне життя на всіх, але водночас кожен із нас має свою особисту історію, сповнену тривог, болю та надій. Чи то вірна дружина, яка чекає коханого з передової, чи старенька мати, яка щодня виглядає сина з вікна, чи притискає дитину на чужині, нудьгуючи по дому, усі ми маємо одну мрію – перемога. «Аист» – пісня, яку артисти створили, щоб підтримати та надихнути кожного українця у ці важкі дні.

Ярик надіслав пісню і сказавши, що дуже хоче заспівати її разом. Пам'ятаю, що коли почула приспів, бо тільки він був написаний на той момент, я розплакалася. Зразу було зрозуміло – фіту бути. Процес створення був непростим, бо коли сходяться два самобутні артисти, треба зробити так, щоб це звучало як певний творчий симбіоз, але і при цьому передати меседж пісні. Відчуваю, що вдалося, і вірю, що наша «Лелека» допоможе людям не опускати руки і додати сил, як би не було складно. >

MamaRika та YAKTAK – Аист – дивитись кліп онлайн

 

 

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ