Connect
To Top
Сollaborator

Маріупольський виконавець Requitir презентує трек «Крізь мене»

«Зараз бачу тільки тру, близькі, дім та ЗСУ»: Requitir презентує трек про стійкість та особисті цінності

Маріупольський виконавець Requitir презентує свій новий трек «Крізь мене». Після успішного дебюту з треком «Флешбеки», Requitir оприлюднює свою нову життєву історію, яку приправив піано, качовими синтами та хаус-ритм секцією, створюючи свій унікальний музичний вайб пацанських районів Маріуполя.

Сингл «Крізь мене» розповідає історію кожного з нас, історію того, що час спливає з космічною швидкістю, з тобою мало хто залишається, але залишаються ті, для кого ти дійсно важливий. “Вчора ми були кенти, а завтра станем на ножі”, – йдеться в треці Requitir. Час він множить все на нуль, дружбу, віру та любов, але не дивлячись на це важливо залишатися зі своїми принципами та рухатись далі.

«Ця пісня не містить рожевих окуляр – все так, як воно є насправді. Якщо загалом, ця пісня про мене, та як все змінювалось в житті, а з війною так взагалі. Можна назвати такою філософією, мабуть», – розповідає Requitir.

Назва «Крізь мене» є меседжем того, що сила у стійкості та особистих цінностях. Особливо, коли ти зі сходу, а там цінності з дитинства на вулиці прививаються.

«Не зважаючи на основний сенс трека, в ньому також наголошується про те, що: “зараз бачу тільки тру, близькі, дім та ЗСУ”, що є близькі, які з тобою крізь усе». – коментує виконавець.

Нагадаємо, що у своєму в дебютному треці «Флешбеки»Requitir змішав усі свої сутності: від пацанської вуличної романтики й суворості заводського краю, до відсилок рідної Донеччини.

Кліп «Крізь мене»: https://youtu.be/t2JxRUfQNiw

«Крізь мене» на цифрових платформах: https://song.link/requit

Requitir в соцмережах:

https://www.instagram.com/requitir/

https://www.tiktok.com/@requitir

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ